Starsze modele iPhone – czy wciąż są godne uwagi?

Postęp technologiczny idzie bardzo szybko, dlatego co roku pojawiają się nowe modele Apple iPhone. Są ona zawsze bardziej wydajne i komfortowe w obsłudze od poprzedników. Ale czy to oznacza, że nie ma sensu kupować przedstawicieli starszych generacji?

Nie – starsze modele iPhone mogą być nadal dobrym wyborem dla każdego. Dlaczego? Przeczytaj i dowiedz się tego, a być może zaczniesz rozważać taki zakup?

Dlaczego nabycie starszego modelu iPhone ma sens?

W chwili obecnej mamy na rynku piętnastą generację telefonów Apple’a. A co z poprzednikami, czyli generacją iPhone 14 oraz iPhone 13? Czy nadal są w pełni funkcjonalne i odpowiadają współczesnym standardom? Odpowiedź brzmi – tak, starsze modele iPhone mogą być bardzo dobrym wyborem. Są to wciąż świetne urządzenia, które mogą spełnić większość Twoich potrzeb, szczególnie jeśli wolisz nie wydawać dużo na najnowsze modele.

Zalety kupowania używanego iPhone’a to przede wszystkim niższa cena i gwarantowane oszczędności w porównaniu z zakupem nowych modeli! Chociaż nowsze telefony zawsze będą nieco szybsze niż starsze urządzenia, różnica nie musi być zauważalna. Zwłaszcza, jeśli nie korzystasz z bardzo wymagających aplikacji lub nie potrzebujesz korzystać z zaawansowanych efektów graficznych. Gdy zaliczasz się do osób, które korzystają głównie z połączeń telefonicznych oraz używasz telefonu do przeglądania internetu, starsze modele dadzą Ci stuprocentową satysfakcję.

Warto również przypomnieć, że rok czasu w technologii nie przynosi aż tak dużych różnic, aby dwie generacje sprzętów różniły się od siebie w sposób bardzo odczuwalny. Dlatego nabywając iPhone 14 lub iPhone 13 możesz spodziewać się płynności, komfortu obsługi oraz tego, z czego tylko znane jest Apple – czyli najwyższej jakości wykonania oraz działania.

Gdzie można kupić starsze modele iPhone?

Nie musisz ryzykować i nabywać używanych telefonów, które nie tylko mogą nosić ślady użytkowania, ale również nie być do końca sprawne. W salonach oraz na stronie internetowej marki iDream możesz cały czas nabyć fabrycznie nowe modele starszych generacji iPhone. Dzięki temu możesz kupić bez obawy nieużywane modele iPhone 13 lub 14. generacji. 

Warto podkreślić, że Apple aktualizacje system iOS nie tylko dla najnowszych, ale także wcześniejszych modeli, dlatego mając „trzynastkę” lub „czternastkę” otrzymasz wszystkie najnowsze funkcje i rozwiązania oferowane przez ten niezwykle praktyczny, intuicyjny system operacyjny. Bez problemu sparujesz starsze urządzenia z innymi produktami Apple, ponieważ wszystkie tworzą jeden ekosystem.

Dlatego jeśli nie jest Ci potrzebny najnowszy sprzęt, warto rozważyć zakup iPhone 13 lub 14. Zapłacisz za nie zdecydowanie mniej niż za najnowszy telefon, a możesz spodziewać się pełnej satysfakcji. Tym bardziej, że iDream oferuje oba modele w wersjach różniących się pojemnością pamięci oraz kolorystyką.

Przekonaj się o tym – już dzisiaj odwiedź wybrany salon sieci lub zajrzyj na jej stronę internetową pod adresem https://idream.pl/iphone/apple-iphone-14.html.